FAQ - často kladené otázky

FAQ v českém jazyce je rozpracovaný oddíl. Nenaleznete-li zde požadovanou odpověď, pak navštivte FAQ v anglickém jazyce, stránku zákaznické podpory nebo využijte ICQ linku - 310827316 .

Proč registrovat doménu na AAAdomeny?

Kromě nejnižších cen za domény a webhostingu zdarma nabízíme samoobslužnou bezkonkurenční správu DNS záznamů a velké množství dalších služeb na opravdu světové úrovni. Poskytujeme non-stop zákaznickou podporu a individuální přístup k zákazníkům. Začátečníkům jsme schopni nejen poradit, ale za velmi nízké ceny také udělat vše co s jejich webovou prezentací souvisí.

Jsem profesionál - co mi můžou AAAdomeny nabidnout?

Kromě rychlosti registrace, spolehlivosti našeho systému a v českém prostředí neobvyklé absolutní kontroly nad DNS záznamy Vás může oslovit naše slevová politika. Zákazníkům nabízíme výrazné slevy již od několika zaregistrovaných domén. Zajímavé podmínky obsahuje také náš partnerský program.

Jak mohu za registraci domény zaplatit?

Vzhledem k rychlosti, která je u registrace domén nutná, používáme platby platebními kartami a platby z PayPal účtu.

Jestliže výše uvedenými platebními kanály nedisponujete pak můžete naše služby uhradit také převodem na bankovní účty vedenými u Raiffeisenbank, Bawag Bank nebo eBanka v ČR, případně u Sparkasse v Německu. Na účty u eBanka, Bawag a Sparekasse je možno peníze vložit také v hotovosti na přepážce banky. Platby je možné uhradit také na účty u MoneyBookers.com nebo PayPay.com.
UPOZORNĚNÍ: při platbě uskutečněné pomocí výše uvedených bankovních účtů, MoneyBookers a PayPay dochází k zpoždění při registraci a tento způsob platby je nutno dohodnout na ICQ 310827316.

Domény .cz

Domény .cz neregistrujeme. Na našich stránkách můžete nalézt odkaz k registraci .cz domén, jde však pouze o affiliate link. LDK LTD. není přímým registrátorem .cz domén.

Domény .eu

Při registraci domén .eu musíte v registračním formuláři potvrdit, že jste osoba nebo firma působící v EU. Ostatní náležitosti registrace jsou shodné s ostatními TLD.

registrace domény