Multi level marketing na internetu - .ws

pohodlný přivýdělek pro majitele webových stránek nebo
zajímavé peníze pro aktivní uživatele netu i bez vlastního webu

Mohl by se zde vyřádit frázemi typu "Splňte si svůj sen, být finančně nezávislí", "Nastartujte svou úspěšnou budoucnost nyní", "Neexistuje příjmové omezení", ale raději se tomuto způsobu vyjadřování vyhnu. Upřednostňuji přímé a jasně formulované obchodní sdělení.

Předkládám Vám k posouzení čistou formu Multi-level Marketing výdělku, se všemi jeho přednostmi i zápory.

ANO program od Vás žádá "naverbování" dalších oveček.

Na druhou stranu, jelikož se jedná o aktivity v prostření Netu, tak se od Vás neočekává "potupný" osobní kontakt, obtěžování příbuzných a známých.

Výhodou je velmi zajímavý systém odměňování garantovaný solidní IT společností. Nezanedbatelným kladně působícím faktorem je to, že od Vás není vyžadován vstupní poplatek.

Pro koho je nabídka určena? Kdo si může tímto způsobem vydělat peníze?

majitelé webových stránek
jedná se o pasivní způsob výdělku, založený na umístění reklamy (banneru, odkazu) na vaše stránky nebo na vložení reklamního textu (na způsob tohoto článku)
kdokoliv s přístupem na Internet
v tomto případě se už vyžaduje výraznější aktivita (vkládání inzerce zdarma, příspěvky do fór, atd. - podrobné návody Vám poskytnu zdarma), na druhé straně lze takto dosáhnout výraznějších zisků

O co vlastně jde?

Společnost GLOBAL DOMAINS INTERNATIONAL, která je registrátorem doménových jmen .ws (web site) vytvořila pro podporu prodeje unikátní systém, který významně motivuje obyčejné uživatele internetu k využití svých volných kapacit (čas nebo reklamní plochy) k prodeji těchto domén. Tito uživatelé na základě velkorysé finanční nabídky prodávají domény .ws, hosting a zároveň podnikatelskou příležitost. Jak už to u MLM bývá, je konkrétní produkt víceméně v pozadí a princip obchodu stojí hlavně na prodeji "příležitosti". Tzn. prodáváte produkt (v tomto případě domény), ale kupující získáváte na to, že se stanou prodejci, což jim umožní buď zajímavý přivýdělek, nebo výrazný hlavní příjem (HP je reálný pouze v případě výrazné aktivity).

Produkt - doména (v zóně .ws je stále ještě dost volných atraktivních domén) + hosting (kvalitní bezproblémová služba) stojí 10 USD měsíčně. Tuto částku platí všichni, kteří jsou v projektu zapojeni (s výjimkou nováčků v testovacím období). Částka se pak dělí mezi prodejce klasickým MLM systémem. Vašich 10 USD si dělí ti, kteří do systému vstoupili před Vámi a vy profitujete na platbách "oveček", které vstoupí po Vás.

Systém je zajímavý tím, že vytváří dlouhodobý příjem (na rozdíl od PPC nebo PPA), kapitálovým zázemím garanta projektu a originalitou myšlenky podepřenou silnými prvky multi-level marketingu.

Multi Level Marketing

Tento druh prodeje je spojem s velmi protichůdnými názory na jeho etiku. Hodně lidí má v sobě oprávněnou averzi k podomním prodejcům. V okolí každého člověka se jistě najde někdo, kdo přišel vkladem do nějakého chytře vypracovaného letadla o nemalou částku. Na druhé straně je v obchodním světě MLM často stavěn na piedestal úspěšného podnikání. MLM umožňuje franšízing formou podnikat opravdu každému a je lákavý vytvářením dlouhodobých zisků.

Já jsem vždy aktivity založené na Multi-Level Marketingu pozoroval se zájmem, někdy hraničícím s obdivem. Poctivě přiznávám, že dodnes vzdávám hold i některým vysloveně nečistým aktivitám typu SKYLINE. Můj zájem byl však vždy pouze platonický - nikdy jsem se do podobného projektu nezapojil. Důvod byl jednoduchý, všechny v ČR funkční MLM projekty vyžadovaly osobní kontakt s potencionálními zákazníky, neumožňovaly oslovit široké spektrum lidí a většinou stály na zapojení blízkých osob. Pro uvedené důvody, s kritickým přihlédnutím k mým schopnostem jsem všechny podobné aktivity zavrhnul, protože bych si s největší pravděpodobností nevydělal ani na chleba.

MLM na Internetu je výrazně jiný - face to face kontakt není nutný. Potencionální zákazníky oslovuji bez obav z fiaska kdykoliv mám čas a náladu, nehledě na to, že zákazníci jsou oslovováni i v časech, kdy se práci nevěnuji. Samozřejmě že klientům, kteří jsou v mé "obchodní síti" musím, ve vlastním zájmu poskytovat podporu - informace, ale toto vyřizuji v rámci běžné e-mail korespondence.

Jestliže jsem Vás zaujal, pak přijměte mé pozvání do světa MLM.

Registrace

Registraci provedete po kliknutí na tento odkaz. Poté vyplníte registrační formuláře a zvolíte si doménu .ws

Formuláře jsou v Angličtině, ale toho není nutné se obávat - vše je jednoduché a intuitivní. V závěru musíte přidat údaje o platební kartě z které budete po skončení zkušebního období platit poplatek za doménu. V zkušebním období neplatíte nic, přesto už můžete vydělávat, můžete využívat webhosting a doména, kterou jste si vybrali je registrována na vaše jméno. Z programu můžete kdykoliv vystoupit, bez výpovědní doby.

V případě že anglickému textu nerozumíte vůbec, pak jsem pro Vás připravil podrobný návod na registraci s českým komentářem.

Pomocná ruka

Po registraci Vám na e-mail zašlu kompletní podrobné materiály v češtině, které vám ulehčí práci a zefektivní vaše zisky - návody, tipy a mé osobní tajné triky, které se týkají hlavně aktivního oslovování klientů prostřednictvím internetu.

Jestliže nechcete aktivně oslovovat klienty a v pozdější fázi s nimi pracovat, ale vydělávat pouze pasivním umístěním reklamy na vašich stránkách, pak se prostřednictvím e-mailu můžeme dohodnout, že za vás zdarma převezmu veškerou podporu vámi získaných klientu.

děkuji za pozornost a těším se na případnou oboustranně výhodnou spolupráci

petr zidek
peeeetrgmail.comJestliže se na tuto stránku budete chtít později vrátit, pak si jí nezapomeňte přidat k Vašim
oblíbeným odkazům.